środa, 4 kwietnia 2018

Plan najbliższych imprez dla naszego Koła Emerytów

Plan 
najbliższych imprez dla naszego Koła Emerytów SW


Niżej przedstawiamy plan trzech imprez, 
na które zapraszamy wszystkich 
emerytów wraz z małżonkami 


1. Wypoczynek w Ośrodku Wypoczynkowym "Zakątek Firlejowski" w Firleju w dniach 29 czerwca - 1 lipca 2018 r.(piątek, sobota, niedziela), odpłatność 80 zł od osoby. Obowiązuje limit 20 osób. Zgłoszenia i zapisy na imprezę do dnia 15 maja 2018 r. Impreza będzie  wysoce sfinansowana wysoką dopłatą z funduszu socjalnego emerytów SW. W ramach tego pobytu dwie zabawy taneczne, plażowanie i  kąpiel w Jeziorze Firlej i prywatny pokaz fajerwerków ze  sztucznych ogni na molo jeziora.

2. Wypoczynek w Białce, w dniach 10 - 12 sierpnia 1918 r. (piątek, sobota, niedziela), odpłatność 100 zł od osoby nad bardzo czystym Jeziorem Bialskim, nocleg w komfortowym Hotelu SPA Polesie z lokalizacją tuż nad Jeziorem Bialskim. Zgłoszenia i zapisy na imprezę do dnia 15 lipca 2018 r. Impreza będzie sfinansowana bardzo wysoką dopłatą z funduszu socjalnego emerytów SW. Obowiązuje limit 18 osób. W programie imprezy, dwie zabawy taneczne, mistrzostwa emerytów SW w zawodach kręglarskich, plażowanie i kąpiel  jeziorze oraz prywatnie piknik przy ognisku z pieczoną kiełbaską  i muzyką biesiadną oraz pokaz fajerwerków ze sztucznych ogni na plaży jeziora. Jest też możliwość skorzystania z leczniczych zabiegów w Hotelu SPA Polesie, za dodatkową indywidualna opłatą.

3. Spotkanie opłatkowe w dniu 5 stycznia 2019 r. z okazji Świąt Bożego Narodzenia i powitania Nowego Roku oraz bal karnawałowy., a także pokaz fajerwerków ze sztucznych ogni. Odpłatność 60 zł od osoby. Zgłoszenia i zapisy na imprezę do dnia 15 grudnia 2018 r. 
Impreza będzie sfinansowana bardzo wysoką dopłatą z funduszu socjalnego emerytów SW. Miejsce imprezy jeszcze nie znane, są rozważane nowe lokalizacje, takie jak Restauracja Patio (przy Pl. Tysiąclecia) i Restauracja nowego Hotelu Garden (przy ul. Kilińskiego).

Zgłoszenia i zapisy na imprezy, można dokonywać na telefony o nr 784698282 -  Jadzia i  nr 501044465 -  Antoni

Niżej fotografie z Białki i Firleja, gdzie będą nasze imprezy.